KONTAKT

arts@kultivera.nu

Kultivera
Storgatan 17
573 32 Tranås

Svenska arbetsgruppen:

Colm Ó Ciárnain – Projektutvecklare

colm@kultivera.nu

070 580 4663


Britta Thurfjell – Kreativ producent

britta@kultivera.nu

Hanna Arvidsson  - Kreativ producent

hanna@kultivera.nu

Frank Bergsten - Illustratör & skribent
frank@kultivera.nu

Karin Althén - Projektutvecklare RAMP

karin@kultivera.nu 

Internationella specialister:

Seher Uysal, Turkiet
Residens-curator och utbildare
Samtidskonstnär / forskare

seher@kultivera.nu

Laura Bianco, Italien

Curator och utbildare Filmskapare

laura@kultivera.nu

Dominic Williams, Wales
Residens-curator och konferencier
Utgivare / Redaktör / Språkkonstfrämjare

Melanie Perry, Wales
Utbildare/metodutvecklare
Författare

Inês Lampreia, Portugal
Utbildare/metodutvecklare
Författare

Success! Message received.